Bilet na kajakowy spływ Pilicą z Michałowa do Warki z własnym dojazdem

Dostępność: dostępne są ostatnie 2 miejsca na ten termin, chcesz więcej? sprawdź inną godzinę / termin
Wysyłka w: Natychmiast
Cena: 30,00 zł 30.00
ilość szt.

Opis

Stopień trudności: łatwa Czas płynięcia: około 4 godzin nie wliczając postojów Długość trasy: 29 km

$ W cenie: miejsce w kajaku dwuosobowym, wiosło, kamizelka asekuracyjna, dostawa sprzętu do miejsca wodowania, transport uczestników w komfortowych warunkach, plenerowy poczęstunek przy ognisku na zakończenie spływu, final cleaning.

UWAGA !!! w cenie nie ma sprzątania rzeki i jej brzegów korzystaj z uroków przyrody rozważnie i tylko w wyznaczonych miejscach. nie właź w krzaki gdzie cię nie chcą żaby.

Ważne!!! rejestracja rozpoczyna się 15 minut przed planowanym odjazdem. nie zdążysz się zarejestrować, nie jedziesz, możesz wynająć indywidualny transport 4,8zł/km opłata startowa 12zł, zabiera 8 osób.

Zwierzęta domowe pozostaw w domu, chyba nie chcesz ich męczyć? transport zwierza na miejsce rozpoczęcia spływu możliwy tylko po wcześniejszym uzgodnieniu i opłacie 50zł. Można zostawić zwierza w naszym hotelu  30zł.

Program w skrócie:

  1. Rejestracja online
  2. Dojazd własny
  3. Indywidualny spływ do Warki bez żadnych ograniczeń

Szlak biegnie przez w centrum Mazowsza niedaleko Warki. Chętnie uczęszczany jest przez mieszkańców okolicznych aglomeracji. Spływać tu może każdy, od przedszkolaka do seniora w dowolnych konfiguracjach, jednak należy Pamiętać że dla początkujących trasa moze okazać się dość uciążliwa ze względu na jej długość i szerokość. Gwarantujemy, że wszyscy razem będziecie się świetnie bawić i relaksować. Trasa spływu zaczyna się przy moście w Michałowie, przebiega wśród łąk, pól i lasów przez wioski: Palczew, Bończa, Biała Góra, Lechanice, Niemojewice, i kończy w Warce tuż za mostem kolejowym. W zacisznej przystani NadPilice.pl, przy bistro.
W cenie zapewniamy: komfortowe warunki, świetną, bezpieczną zabawę, rest&relaks na łonie przyrody, nowoczesne kajaki (wiosła i kamizelki asekuracyjne), wygodny transport do miejsc wodowania, parking.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl