Spływ KJPW22

Dostępność: Jest dużo wolnych kajaków. Wybierz datę / typ kajaka, by sprawdzić szczegóły i wybrać swój.
Cena: 100,00 zł 100.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Pin It

Opis

Spływ kajakowy  jednodniowy rzeką Pilica w Warce. Od 2 do 7 godzin, relaksu nad wodą w kajaku + czas wolny na plażowanie, zwiedzanie i piknik. Wygodny dojazd autem i pociągiem. 

Proponujemy Wam kajaki na Pilicy, największym lewobrzeżnym dopływie Wisły. Przygotowaliśmy ofertę wypożyczalni tak, aby każdy i początkujący i bardziej wymagający entuzjasta wypoczynku nad wodą znalazł coś dla siebie.

Dlaczego Kajaki nad Pilicą w Warce?

Kajak to chyba najprzyjemniejsza forma taniego spędzania czasu nad wodą. A Pilica w dolnym jej biegu to najbardziej przyjazna rzeka ze względu na niewymagający nurt, brak przeszkód i wygodny dojazd do Warki. Cały szlak dolnej Pilicy jest łatwy... ale nie nudny!

Wyznaczyliśmy kilka wygodnych odcinków, aby łatwiej było dobrać coś dla siebie.

Oferujemy spływy krótkie, takie odpowiednie np. na popołudnie lub przedpołudnie z dziećmi lub seniorami.

Spływy średniej długości optymalne żeby wygodnie spędzić cały dzień nad wodą. W kajaku, na plaży i urządzić piknik. Można zebrać grupę i cieszyć się obcowaniem z przyjaciółmi i przyrodą, lub wybrać się samodzielnie i doświadczać niezakłóconego kontaktu z naturą.

Spływy całodniowe dobre dla osób pragnących w całości zanurzyć się w naturę i płynąć w kajaku przez cały dzień, oczywiście w tej wersji też znajdzie się czas na piknik, plażę i kąpiel.

Wszystkie spływy krótkie, średnie i długie są przyjazne dla uczestników i powodują, że na zakończenie każdy wychodzi uśmiechnięty, wyciszony i odprężony. 

Jakie są trasy spływów nad Pilicą w Warce?

Kajaki wypożyczamy na trasach spływów rzecznych Pilicą na kilku specjalnie wyznaczonych komfortowych odcinkach. 

Krótkie:

Lechanice - Warka 8km, 1,5h, najczęściej korzystają z tej trasy rodziny z małymi dziećmi, seniorami i początkujący. Świetny temat żeby przekonać się że kajaki to jest coś co lubimy.

Średnie:

Budy Michałowskie - Warka 16km, 4h, Hit Bestseller, najczęściej wybierany, dużo czasu na plażę i piknik, zwłaszcza gdy się wcześnie zacznie, do czego zachęcamy :)  

Warka - Mniszew 16km, 4h, Najlepszy według naszej oceny mniej uczęszczany równie piękny, może bardziej różnorodny

Długie:

Budy Michałowskie - Mniszew 32h, 7h, kawał drogi na cały dzień, również znajdzie się czas na plażę i piknik, trzeba wcześnie zacząć o 9:00

Białobrzegi - Warka, 29km, 6h, jeszcze większy kawał drogi, można skrócić i zakończyć w Warce jeżeli się zbyt długo plażuje

 

Przedmiotem rezerwacji jest wypożyczenie  kajaka, kompletu wioseł i kamizelek asekuracyjnych z dostawą na miejsce startu, lub odbiorem z miejsca zakończenia. Popłyniesz z wybraną przez Ciebie osobą. Jeżeli jesteś nie parzysta/y możesz płynąć samodzielnie. Jednodniowy spływ kajakowy Pilicą 50 kilometrów od Warszawy w kierunku południowym. W Warce na Mazowszu. Nasza oferta obejmuje wypożyczenie dwuosobowego kajaka na kilkugodzinny spływ. 

Co jest w cenie? 

W cenie są wliczone:

wypożyczenie kajaka dwuosobowego,
wypożyczenie wiosła szt. dwie,
wypożyczenie dwóch kamizelek asekuracyjnych,
transport sprzętu na miejsce wodowania kajaków,
transfer uczestników z przystani w Warce do miejsca wodowania kajaków. 

 

Którą trasę spływu kajakowego Pilicą w Warce wybrać?

TRASY SPŁYWÓW – w piątki, soboty, niedziele i dni powszednie przez całe lato! Wszystkie spływy są łatwe, nie ma na trasie przeszkód, nie trzeba wychodzić, przenosić wystarczy płynąć w nurcie.

Największą popularnością cieszy się odcinek Budy Michałowskie - Warka, 16km, 4godziny, łatwo, nie wiemy dlaczego o naszym zdaniem trasa Warka - Mniszew 16km, 4 godziny, jest jeszcze ciekawsza i mniej uczęszczana

Na krótki popołudniowy relaks, dla rodziców z małymi dziećmi lub seniorów polecamy trasę Lechanice - Warka 8km, 1,5h, Biała Góra - Warka 9km, 2h, 

Dla spragnionych całodniowego relaksu w kajaku najlepsze będą odcinki: Budy Michałowskie - Mniszew 32km, 7h, Białobrzegi - Warka, 29km, 6h, tu głowa odpoczywa kompletnie i totalnie, lekko narzekać mogą tylne części ciała ;)

Pilica Kajaki Warka - spływ kajakowy jednodniowy Pilicą 

Nie musisz zbierać wielkiej grupy. My zajmiemy się logistyką tak żebyś nie musiał/a płacić ekstra za transport czy dojazd. Możesz równie dobrze zabrać wszystkich znajomych jak i wziąć udział w spływie samodzielnie. Płyniesz we własnym tempie i na własną rękę. My wypożyczamy sprzęt i co robisz w ciągu całego dnia wcale nas nie interesuje. Nie musisz się oglądać na innych indywidualny kajakarzy. Możesz Płynąć samodzielnie lub w grupie, można trochę tak trochę tak, gdy już grupa Ci się znudzi :). Na pokonanie szesnasto kilometrowej trasy potrzeba około czterech godzin. Wystartować można już od 9 rano do, a zameldować się na mecie trzeba przed dziewiętnastąKierowców odwozimy na bieżąco starym busem.

Ze względu na duże zainteresowanie rekomendujemy rezerwację z wyprzedzeniem. 

Trasa spływu przebiega Rzeką Pilicą z Miejscowości Białobrzegi przez Michałów gdzie na lewym brzegu rzeki przed mostem znajduje się nasz baza kajakowa, trasa przebiega przez historyczne wsie mazowieckie Bończę, Palczew, Zastruże, Lechanice, w tych okolicach działo się podczas długiej historii Mazowsza bardzo wiele ciekawych wydarzeń. Stąd pochodzą Piotr Wysocki, Kazimierz Pułaski :). To ten rejon nazywany jest największym sadem Europy drugim lub trzecim zagłębiem uprawy jabłek po Kaliforni i Chinach, ponadto Warka słynie z bogatych tradycji browarniczych, bimbrowniczych, aktualnie Browar w Warce jest jednym z większych w Polsce, a nie brakuje również rzemieślniczej produkcji w mieście piwa. Czekamy na Was nad rzeką Pilica, 50 km od Warszawy, 45 kilometrów od Radomia, 25 kilometrów od trasy E7, w pobliżu miejscowości Białobrzegi (sprawdź jak dojechać) w letnie piątki, soboty i niedziele od 9 do szesnastej. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. Kalendarz i dostępne terminy dostępne są w wygodnym formularzu rezerwacji w nagłówku tej strony.

TRASY SPŁYWU: Dolinę Ujścia Pilicy podzieliliśmy tek  żeby było wygodnie. Proponujemy pływać na wyznaczonych odcinkach

Budy michałowskie - Warka 16 kilometrowy odcinek Pilicy, od okolic miejscowości Michałów w gminie Warka, około 15 kilometrów od trasy E7 do Warki. Trasa jest bardzo malownicza i różnorodna, biegnie przez pola, lasy, sady, pastwiska, i wioski. w połowie trasy znajdziesz piękne piaszczyste plaże wprost wymarzone na piknik i beztroski wypoczynek. Cały szlak jest łatwy i zarówno debiutanci, początkujący i doświadczeni kajakarze odnajdą tutaj urok kajakowego spływu. Rzeka jest przyjazna płytka i czysta, dno jest piaskowo żwirowe, przyjemne w kontakcie. Wymarzony szlak na rodzinną wycieczkę. Na trasie nie ma żadnych przeszkód, nie trzeba przenosić kajaka. Spływ trwa od 3 do nawet 12 godzin, ty decydujesz kiedy zaczniesz i skończysz wystartować można już o 9 rano a dopłynąć do mety o 19stej. Zapoznaj się chętnie z naszymi poradami w formie pytań i odpowiedzi: jak się przygotować. A po spływie zapraszamy na ognisko, szarlotkę z lokalnego sadu jabłoniowego, smaczne świeże piwo i kiełbasę z ogniska oraz smażoną rybę wyłowioną rankiem z Plicy.

WARKA - MNISZEW 16 kilometrowy odcinek Pilicy, od okolic miejscowości Michałów w gminie Warka, około 15 kilometrów od trasy E7 do Warki. Trasa jest bardzo malownicza i różnorodna, biegnie przez pola, lasy, sady, pastwiska, i wioski. w połowie trasy znajdziesz piękne piaszczyste plaże wprost wymarzone na piknik i beztroski wypoczynek. Cały szlak jest łatwy i zarówno debiutanci, początkujący i doświadczeni kajakarze odnajdą tutaj urok kajakowego spływu. Rzeka jest przyjazna płytka i czysta, dno jest piaskowo żwirowe, przyjemne w kontakcie. Wymarzony szlak na rodzinną wycieczkę. Na trasie nie ma żadnych przeszkód, nie trzeba przenosić kajaka. Spływ trwa od 3 do nawet 12 godzin, ty decydujesz kiedy zaczniesz i skończysz wystartować można już o 9 rano a dopłynąć do mety o 19stej. Zapoznaj się chętnie z naszymi poradami w formie pytań i odpowiedzi: jak się przygotować. A po spływie zapraszamy na ognisko, szarlotkę z lokalnego sadu jabłoniowego, smaczne świeże piwo i kiełbasę z ogniska oraz smażoną rybę wyłowioną rankiem z Plicy.

Lechanice - Warka 8 kilometrowy odcinek Pilicy, od okolic miejscowości Michałów w gminie Warka, około 15 kilometrów od trasy E7 do Warki. Trasa jest bardzo malownicza i różnorodna, biegnie przez pola, lasy, sady, pastwiska, i wioski. w połowie trasy znajdziesz piękne piaszczyste plaże wprost wymarzone na piknik i beztroski wypoczynek. Cały szlak jest łatwy i zarówno debiutanci, początkujący i doświadczeni kajakarze odnajdą tutaj urok kajakowego spływu. Rzeka jest przyjazna płytka i czysta, dno jest piaskowo żwirowe, przyjemne w kontakcie. Wymarzony szlak na rodzinną wycieczkę. Na trasie nie ma żadnych przeszkód, nie trzeba przenosić kajaka. Spływ trwa od 3 do nawet 12 godzin, ty decydujesz kiedy zaczniesz i skończysz wystartować można już o 9 rano a dopłynąć do mety o 19stej. Zapoznaj się chętnie z naszymi poradami w formie pytań i odpowiedzi: jak się przygotować. A po spływie zapraszamy na ognisko, szarlotkę z lokalnego sadu jabłoniowego, smaczne świeże piwo i kiełbasę z ogniska oraz smażoną rybę wyłowioną rankiem z Plicy.
 
Białobrzegi - Warka 26 kilometrowy odcinek Pilicy, od Białobrzegów, tuż przy trasie E7 do Warki. Trasa jest bardzo malownicza i różnorodna, biegnie przez pola, lasy, sady, pastwiska, i wioski. W połowie trasy znajdziesz piękne piaszczyste plaże wprost wymarzone na piknik i beztroski wypoczynek. Cały szlak jest łatwy i zarówno debiutanci, początkujący i doświadczeni kajakarze odnajdą tutaj urok kajakowego spływu. Rzeka jest przyjazna płytka i czysta, dno jest piaskowo żwirowe, przyjemne w kontakcie. Wymarzony szlak na rodzinną wycieczkę. Na trasie nie ma żadnych przeszkód, nie trzeba przenosić kajaka. Spływ trwa od 3 do nawet 12 godzin, ty decydujesz kiedy zaczniesz i skończysz wystartować można już o 9 rano a dopłynąć do mety o 19stej. Zapoznaj się chętnie z naszymi poradami w formie pytań i odpowiedzi: jak się przygotować. A po spływie zapraszamy na ognisko, szarlotkę z lokalnego sadu jabłoniowego, smaczne świeże piwo i kiełbasę z ogniska oraz smażoną rybę wyłowioną rankiem z Plicy.

PLAN DNIA

 • zbiórka jest o wybranej godzinie (między 9 a 16) na przystani kajakowej w Warce
 • samochody bezpiecznie pozostawiane mogą być na ogólnodostępnym bezpiecznym, parkingu 
 • każdy uczestnik rejestruje się i podpisuje własnoręcznie akt świadomości odpowiedzialności za siebie i powierzony sprzęt
 • każdy dobiera kamizelkę asekuracyjną, omawiamy trasę
 • zabieramy was naszymi busami do Michałowa, przejazd trwa około 17-30 minut
 • na miejscu wydajemy kajaki pomagamy się zwodować i życzymy miłego pływania, 
 • tu zaczyna się twoja wolność swoboda relaks, odpoczynek, cudowne chwile nad wodą - początek spływu,
 • płyniesz Państwo sam, we własnym tempie lub z dowolnie wybraną grupą - najczęściej znajomych, ale zdarza się że obcy łączą siły w środku trasy i na mecie są już znajomi
 • pikniki, kąpiele, plażowanie rekomendujemy robić w Białej Górze lub Lechanicach
 • po przepłynięciu pod nowym mostem kolejowym na trasie pociągu relacji Warszawa- Kraków jesteś już w Warce
 • po około 300 metrach wyląduj do lewego brzegu będziemy na ciebie czekać z ogniskiem kiełbaskami i szarlotką.... no i kawa z włoskiego ekspresu
 • do auta będzie kilka kroków, ale zanim udasz się na parking zgłoś obsłudze zdanie sprzętu, żeby Cię nie ścigał ktoś za dwa lata z powodu niezwróconego kajaka
 • powrót do domu organizujesz sobie sam
 

Cennik

Cena za jednodniowy spływ Pilicą już od 100 zł* za dwuosobowy kajak polietylenowy

*100zł w dni robocze, 120zł w soboty, niedziele i święta

Cena zawiera:

 • wypożyczenie dwuosobowego kajaka polietylenowego (na dwie osoby)
 • kamizelki asekuracyjne
 • 2 wiosła asymetryczne (dzięki temu nie męczą się spracowane nadgarstki)
 • transport kajaków na miejsce startu i odebranie ich z miejsca zakończenia
 • miejsce do pozostawienia samochodu na czas spływu (niestrzeżone)
 • mapkę z zaznaczoną trasą spływu (digital w trosce o środowisko, ściągniesz za pomocą QR kodu na przystani
 • transfer uczestników i kierowców do miejsca rozpoczęcia spływu w bazie NadPilice.pl w Michałowie
 • sprzątanie kajaków
 • poczęstunek
 • miejsce do wypoczynku po całodniowej wycieczce

Uwaga! Cena spływu jednodniowego Pilicą nie zawiera nic za wyjątkiem wypożyczenia kajaka przewozu, nie zapewniamy ubezpieczeń instruktorów, ratowników. Spływy te odbywają się na wyłączną odpowiedzialność klientów wypożyczalni. Wypożyczalnia nie ponosi odpowiedzialności ani za uczestników ani za powierzony sprzęt co oznacza że w przypadku uszkodzenia zgubienia lub innego pozbawienia nas możliwości korzystania ze sprzętu musisz zapłacić za naprawę lub nowy egzemplarz.

 
 

Jak dojechać

Przystań Nadpilice.pl w Warce – ul Nowy Zjazd 4a w Warce, Powiat Grójec, województwo Mazowieckie około 20 kilometrów od trasy E7 dogodny dopjazd z Radomia i Warszawy południowo zachodniej, z południa najwygodniej jechać przez Piaseczno/Konstancin i Górę Kalwarię a z południowego wschodu wałem miedzeszyńskim na Puławy przez Górę Kalwarię. Widać nas wyraźnie z ulicy Nowy Zjazd, przystań zlokalizowana jest na podwyższeniu za Wałem przeciwpowodziowym.

Jadąc od strony Warszawy lub Radomia trasą S7   

 • Zjeżdżamy z S7 w Białobrzegach - kierunek Warka
 • po wjechaniu do warki za wiaduktem jest rondo
 • zjeżdżamy za rondem z górki i po prawej stronie widzimy duży parking i recepcję NadPilice.pl
 • cały czas kierując się na Sandomierz

Jadąc od strony Góry Kalwarii lub Grójca trasą 730 lub 731

 • obieramy kierunek na Kozienice/ Sandomierz
 • drogą 731 przejeżdżamy przez miasto, za biedronką na światłach skręcamy w prawo
 • jedziemy tak jak droga prowadzi zygzakiem do ronda
 • na rondzie skręcamy w lewo na trasę 730 w kierunku Kozienice/Sandomierz
 • zjeżdzamy z górki po lewej stronie widzimy recepcje nadpilice.pl na podwyższeniu za wałem

GoogleMaps

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl